TS Trans s.r.o.

Přeprava osob po Praze, České Republice a celé Evropě

Vítejte na strankách společnosti TS Trans s.r.o. – specialisty, zaměřeného na odbornou přepravu osob po Praze, České Republice a Evropě.

Hlavní činností naší společnosti je poskytování služeb přepravy cestujících našim smluvním partnerům – cestovním kancelářím, incomingovým operátorům, organizátorům exkurzí a zájezdů, průvodcům a soukromým zákazníkům. Mezi našimi přednostmi jsou obrovské mnohaleté zkušenosti v tomto oboru, které jsme získali během let našeho působení v oblasti přepravy, profesionalita, perfektně zaškolený personál, pozornost a péče o cestující, okamžitá reakce na kterékoliv poptávky a požadavky našich zákazníků, a samozřejmě i naše flotila, skládající se z moderních a pohodlných vozidel všech kapacitních tříd, od osobních aut až po velké zájezdové autobusy.

Nedílnou součástí špičkové kvality našich služeb je kompletní pojištění všech našich vozidel, cestujících a zavazadel. Samozřejmostí jsou i veškerá opravnění, která má společnost TS Trans s.r.o. pro poskytování služeb přepravy osob, evropské licence a registrace v souladu se všemi příslušnými normami ČR a EU.

Všechny tyto skutečnosti, spolu se zavedeným systémem interní kontroly a neustálým zkvalitňováním našich služeb, zaručují pro naše zákazníky spokojenost a jistotu ze spolupráce s námi jako se spolehlivým partnerem v oblasti přepravy osob.