Přepravní společnost TS Trans s.r.o. byla založena v roce 2010. Za vznikem nové společnosti však stojí lidé, kteří klienty přepravují již více než 15 let, což zaručuje společnosti stálou úroveň kvality služeb a důvěru zákazníků.

V současné době TS Trans s.r.o. je odborná přepravní společnost, působící v oblasti přepravy osob, převážně turistů, pro své smluvní partnery – cestovní agentury, incomingové tour operátory, organizátory exkurzí, zájezdů a eventů, průvodce i soukromé zákazníky. Za dlouhá léta na trhu přepravy pro cestovní ruch jsme získali bohaté zkušenosti se službami pro cestující, a dokážeme nabídnout našim klientům pouze špičkový servis nejvýšší kvality, který poskytujeme se 100% zárukou. Pro naše zákazníky jsme schopni nabídnout širokou řadu služeb, k nimž patří následující:

 


 icon-air   TRANSFERY Z/NA LETIŠTĚ 

Vyzvedneme hosty ze kteréhokoliv letiště Česka a Evropy, s logem partnera nebo s cedulkou podle objednávky. Naši řidiči poskytnou turistům veškeré potřebné informace ohledně programu pobytu, zajistí doprovod hostů do recepce hotelu, ověří platnost rezervace, pomůžou se zavazadly. Anebo v domluveném termínu vyzvedneme turisty ze kteréhokoliv místa Prahy, Česka nebo Evropy a odvezeme na letiště / nádraží, dovedeme k odbavovací přepážce, popřípadě Vám pomůžeme vyřešit veškeré záležitosti, spojené s odbavováním (vyřizování TAX FREE, balení zavazadel apod.)


 icon-transfer   TRANSFERY PO PRAZE A ČR 

Vedle klasických transferů po Praze a ČR, zajišt’ujeme i veškeré služby, nezbytné pro každodenní logistiku tour.operátora:
• rozdělení velkých skupin cestujících z autobusů (po příjezdu z letišt’ nebo výletů) a rozvozy menšími vozy po hotelích, za účelem urychlené dopravy turistů a potažmo kvůli zvýšení jejich pohodlí;
• svozy menších skupin cestujících ve stanovený čas k srazovým bodům (např., k autobusům pro hromadný odjezd na letiště, na výlet apod.).


 icon-excursion   VÝLETY, OKRUHY A ZÁJEZDY (skupinové a individuální) 

Uskutečníme výletní a okružní jízdy všemi nám dostupnými druhy vozidel (od osobních aut až po autobusy) po Praze, ČR a EU. Dobře známe všechny populární turistické destinace, o některých z níchž – našich nejoblibenějších – si můžete přečíst v této sekci. Též, podle Vašeho přání uskutečníme jízdu po individuálně navržené trase, popřípadně pomůžeme Vám s načasováním a planováním nejoptimálnější cesty.


 icon-tours   NĚKOLIKADENNÍ OKRUŽNÍ JÍZDY ČESKEM A EVROPOU 

Rádi Vás povezeme na jakýkoliv několikadenní okruh s návštěvou nejvýznamnějších a nejpopulárnějších turistických destinací, třeba Paříž, Berlín, Budapešt’, Vídeň, anebo např. dojemných přírodních památek a rezervací, jakými jsou horské zámky Bavorska, lyžařské resorty Rakouska, termální lázně Mad’arska atd. Dále našich služeb využívají individuální skupiny pro jízdy za sportem, kulturou, zábavou, pro poznávací zájezdy, na vědecké konference, k natočení filmů apod.


 icon-wedding   SVATBY 

Zajistíme svatební průvod na nejvyšší úrovni, přistavíme Vám k této záležitosti dokonalý vůz s bezchybným řidičem ve společenském obleku, provezeme novomanžele a jejich hosty nejvyznamnějšími místy a pomátkámi, uskutečníme kterýkoliv svatební program na nejvyšší úrovni.


 

Špičková kvalita a bezpečnost těchto a mnohých dalších našich služeb je zajištěna naší neustálou kontrolou kvality všech jejích součástí. Zaměstnáváme pouze profesionální řidiče, kteří mluví několika cizími jazyky, jsou pozorní k cestujícím, výborně znají trasy, jsou schopni si poradit v různých dopravních situacích, popřípadě okamžitě zareagovat na změny v provozu, zvolit jinou cestu atd. Dále, vsichni naši řidiči pravidelně absolvují odborné školení a skládají zkoušky z bezpečnosti provozu.

Vozový park společnosti TS Trans s.r.o. se nachází pod neustálým technickým dozorem. Na všech vozidlech provádíme pravidelné technické práce a servisní prohlídky, a to pouze v autorizovaných a certifikovaných servisních střediscích. Kromě toho, pravidleně obnovujeme naši flotilu, díky čemuž vždy můžeme nabídnout našim zákazníkům pouze čerstvé, moderní, bezpečné a pohodlné vozy.